Utrata zaufania do swojego życiowego partnera jest bardzo ciężkim i gorzkim doświadczeniem. Podejrzenie o zdradę pojawia się, gdy zauważymy istotne zmiany w zachowaniu partnera, zmianę jego przyzwyczajeń. Trudno normalnie funkcjonować, gdy wszystkie nasze myśli oscylują wokół zdrady. Normalnym wydaję się więc działanie, które zmierza do uzyskania pewności, czy jesteśmy zdradzani. Prywatni detektywi z agencji Dobry Detektyw pomogą zdobyć niezbite dowody potwierdzające lub wykluczające zdradę partnera.

detektyw zdrada

Zdrada pośrednio dotyka także dzieci, rodzinę i bliskich, dlatego celem naszych detektywów jest zdobycie twardych dowodów w dyskretny sposób. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, a na koniec prac przedstawiamy pisemny raport zawierający materiały poglądowe (np. zdjęcia, filmy, nagrania audio). Wszelkie zebrane dowody zdrady, które przekazujemy w raporcie, są akceptowane przez Sądy. W razie potrzeby nasi detektywi występują w roli świadka przed organami państwowymi, m.in. sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Rozwód

Kiedy mamy pewność, że jesteśmy zdradzani, warto pozyskać dowody zdrady, które zostaną wykorzystane w sprawach rozwodowych. Z pewnością ułatwi i przyspieszy to decyzje sądu o przyznaniu rozwodu z winy partnera, która dopuszczał się zdrady.

Nasza Agencja oferuje:

  • Spotkanie w ustronnym miejscu, w celu przedstawienia planu działania, kosztów, a także porady prawne.
  • Umowę na działania detektywistyczne.
  • Współpracę z naszymi Partnerami – czołowymi Kancelariami Prawnymi.
  • Stały kontakt w trakcie trwania usługi
  • Szczegółowy raport działań wraz z dokumentacją fotograficzną, który pomoże w wygranej w sądzie.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą Agencją.

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń