Detektyw w Świdnicy nie realizuje celów osobistych, nie ma interesów w Twojej firmie. Zwracając się do mnie o pomoc, poufnie otrzymujesz wiarygodne informacje o rodzinie oraz partnerach biznesowych. Sprawdzę dla Ciebie adresy zamieszkania, miejsce pracy, dochody danej osoby. Zrealizuję monitoring Twoich kontrahentów oraz środowiska w jakim obracają się Twoje dzieci. Posiadam licencję na wykonywanie usług detektywistycznych, dysponuję wysokiej jakości sprzętem, przekazuję Ci raport z moich ustaleń wraz z wiarygodnymi zdjęciami, nagraniami, firmami, które są respektowane przez polskie sądy. Jeżeli będzie taka potrzeba możesz powołać mnie na świadka.  

 

Jakie usługi świadczy licencjonowany detektyw w Świdnicy dla klientów prywatnych?

Problemy rodzinne są częścią każdego małżeństwa. Łatwo przeoczyć moment, w którym wymykają się spod kontroli, a nie każdy jest w stanie samodzielnie przezwyciężyć rodzinny kryzys. Moja praca detektywa w Świdnicy jest nastawiona na pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów rodzinnych. Zwracając się do mnie masz gwarancję poufności, dyskrecji i rozwiązania swojego problemu lub zaspokojenia zainteresowań.

Jeśli wątpisz w wierność swojego partnera/ki, chcesz uzyskać wiarygodne fakty, zdjęcia, to moja pomoc bardzo się przyda.

Z uwagi na konieczność przeprowadzenia procesu rozwodowego, zwłaszcza w zakresie podziału majątku,

konieczne jest zebranie dowodów zdrady (przedstawienie dowodowe w sądzie).

Informacje o stylu życia małoletniego dziecka, dane o jego otoczeniu, zainteresowaniach.

Prowadzę obserwację i zbieram dowody w sprawach o mobbing i stalking.

Prowadzę poszukiwania zaginionych osób i mienia.

 

Usługi prywatnego detektywa w Świdnicy dla osób prawnych

Nie daj się zwieść oszustom, zdobądź aktualne dane na temat osób wokół Ciebie, partnerów biznesowych, konkurencji. Weryfikacja kontrahentów, pracowników i kandydatów do pracy. Transakcje towarzyszące i reprezentowanie interesów firmy, ograniczenie strat bezpośrednich, kosztów obsługi prawnej i bezpieczeństwo. Pracując jako detektyw w Świdnicy zgromadziłem spore doświadczenie zawodowe, udzielam pomocy doradczej w prowadzeniu działalności gospodarczej, jak chronić jej własność materialną i intelektualną przed ingerencją.

Prowadzę obserwacje i zbieram dowody:

Weryfikacja pracowników i kandydatów na wysokie stanowiska.

Przeprowadzam kontrole dotychczasowych pracowników firmy:

zwolnienia lekarskie, oszustwa, kradzieże, nieprzestrzeganie klauzuli zakazu konkurencji.

Ustalam czy zainstalowany jest podsłuch oraz innego rodzaju sprzęt szpiegowski i usuwamy go.

Świadczę usługi informacyjne i gospodarcze dla firm, prowadzę śledztwa.

Przeprowadzam windykację należności, wysyłam wezwania do zapłaty, prowadzę negocjacje z dłużnikiem.

Usługi detektywistyczne, nie mają jednej instrukcji rozwiązywania problemów. Detektyw w Świdnicy dotyka obszarów życia, o których zwykle nie mówi się otwarcie, kiedy dezinformacja prowadzi do strat w biznesie, pracy i życiu osobistym. Kontakt ze mną pomoże w rozwiązaniu problemów rodzinnych i handlowych. W prywatnym śledztwie ważne jest doświadczenie zawodowe: zweryfikowane kontakty, własne źródła informacji. Cena za usługi detektywistyczne jest w pierwszej kolejności determinowana zadaniem, złożonością jego realizacji oraz wymaganiami klienta. Zapraszam na bezpłatne konsultacje podczas których dowiesz się czy potrzebujesz pomocy detektywa oraz w jakim zakresie. Zadzwoń do mnie!

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń