Prywatny detektyw w Wałbrzychu musi pracować z ludźmi i informacją. Dlatego moim głównym zadaniem jest umiejętność zbierania, analizowania, łączenia ze sobą różnych danych. Aby rozwiązać ten problem, jestem w stanie pracować z zupełnie różnymi źródłami informacji, takimi jak media, różne dokumenty, kompetentni ludzie, Internet, różne bazy danych. Zdobyłem duże doświadczenie w pracy detektywistycznej i podejmuję się rozwiązywania nawet złożonych problemów klientów. Świadcząc usługi detektywistyczne posiadam wysokiej klasy sprzęt, wykonuję zdjęcia, nagrania, filmy i przekazuję klientowi. Takie materiały są respektowane przez sądy i stanowią cenny dowód w danej sprawie.

 

Dlaczego kontaktować się z detektywem w Wałbrzychu, jeśli jest policja?

W przypadku zaginięcia osoby policja może rozpocząć poszukiwania na pełną skalę dopiero po upływie 24/48 godzin od zaginięcia. Zatrudniony przez Ciebie prywatny detektyw w Wałbrzychu ma pełne prawo do natychmiastowego działania, zbierając informacje zarówno w mieście, jak iw regionie. O tym kiedy przestać szukać i zakończyć śledztwo, decydujesz tylko Ty. W swojej pracy wielokrotnie znajdowałem zbiegłe nastolatki, osoby starsze, pomagam ustalić aktualny adres krewnych lub spadkobierców, z którymi utracono kontakt, a także znaleźć oszustów czy dłużników.

Dla osób prywatnych przyjmuję zlecenia na następujące usługi:

Zdrada małżeńska lub partnerska.

Kontrola rodzicielska, sprawdzanie środowiska małoletnich dzieci.

Obserwacja i gromadzenie informacji w sprawie o stalking lub mobbing.

Ustalanie adresów zamieszkania, miejsca pracy, osiąganych dochodów.

 

Praca licencjonowanego detektywa w Wałbrzychu dla przedsiębiorców

Do obowiązków policji nie należy sprawdzanie wiarygodności Twoich pracowników czy kandydatów na stanowisko, a także kontrahentów, wspólników, inwestorów. Pracując jako prywatny detektyw w Wałbrzychu zbieram kompletne dossier osoby lub firmy, którą jesteś zainteresowany. Wyszukiwanie osób i zbieranie informacji to główne, ale nie jedyne rodzaje usług, które świadczę dla właścicieli firm.

Inne rodzaje usług dla biznesu to:

Kontrwywiad gospodarczy – uniemożliwienie dokonania kradzieży i oszustw w firmie, walka ze szpiegostwem gospodarczym,

wykrywanie podsłuchów i innego sprzętu szpiegowskiego i wiele więcej.

Sprawdzanie pracowników – pozyskuję informację na temat historii zatrudnienia danej osoby, przebytych szkoleń, wykształcenia,

weryfikacja pod kątem ewentualnej współpracy z konkurencją.

Obserwacja i zbieranie dowodów, jeżeli istnieje podejrzenie o kradzież lub oszustwo przez pracowników.

Monitorowanie pracownika w przypadku opuszczenia miejsca pobytu w czasie L4.

Wykonuję różne czynności zmierzające do spłaty należności przez dłużnika, zawsze zgodnie z obowiązującym prawem.

Prowadzę negocjacje sposobu spłaty długu.

 

Sprzęt wykorzystywany przez detektywa w Wałbrzychu

W pracy detektywistycznej w Wałbrzychu obserwacja jest jednym z głównych narzędzi śledztwa. Pozwala to ustalić trasę ruchu, krąg społecznościowy, podejrzaną aktywność i inne szczegóły dotyczące interesującej osoby. Oczywiście do obserwacji wykorzystuje się również różne środki techniczne. Zazwyczaj prowadzi się wideo, nadzór fotograficzny, nagrania audio. Wszystkie otrzymane materiały przekazuję klientowi, gwarantując przy tym poufność. Śledztwo prowadzone jest zgodnie z prawem.

Nadzór z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu jest często stosowany w przypadkach zdrady a także do sprawdzenia stylu życia młodzieży, wiarygodności partnerów biznesowych. Obserwuję osobę bez zwracania na siebie uwagi, ustalając miejsca, czas spotkań, kontakty. Jednocześnie zachowana jest anonimowość klienta.

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń