Większość osób po spędzeniu czasu na samodzielnym poszukiwaniu osoby zaginionej lub ukrywającej się dochodzi do wniosku, że taką pracę powinni organizować profesjonaliści. I podejmuje słuszną decyzję, aby skontaktować się z licencjonowanym detektywem w Lubinie. Poszukiwanie osób może być wymagane, gdy krewny lub znajomy opuścił dom lub zniknął w niejasnych okolicznościach, a jego miejsce pobytu jest obecnie nieznane. Zbuntowany syn lub córka uciekli z domu czy też dłużnik próbuje uchylać się od wykonania zobowiązań. Zdobyłem doświadczenie w pracy detektywistycznej, posiadam dużą wiedzę w dziedzinach w których działam, posługuję się wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu zgromadzone przeze mnie dowody są rzetelne i wiarygodne.

 

Usługi detektywa w Lubinie dla przedsiębiorców

Między byłymi partnerami biznesowymi powstają spory, w wyniku których jedna ze stron wyrządza drugiej straty finansowe i stara się uniknąć odpowiedzialności. Jak widać, poszukiwanie osób z pomocą prywatnego detektywa w Lubinie może być niezbędne do rozwiązywania problemów związanych z życiem osobistym i biznesem.

Jednym z elementów udanego biznesu jest regularne zawieranie nowych transakcji. Jednak przed nawiązaniem relacji biznesowej należy dokładnie sprawdzić potencjalnego kontrahenta. Mam wiedzę zawodową na temat wywiadu gospodarczego, ustalam powiązania kapitałowe, osobowe, sprawdzam obecności podmiotu w rejestrach długów itd. Pomoże to uzyskać gwarancje integralności i ocenić ewentualne ryzyka finansowe.

Inne rodzaje usług świadczone przez detektywa w Lubinie na rzecz przedsiębiorców:

Weryfikowanie pracowników: historia zatrudnienia, obserwacja podczas przebywania na zwolnieniach lekarskich, kontrolowanie przy podejrzeniu o kradzież, oszustwa, nieprzestrzeganie klauzuli zakazu konkurencji.

Wykrywanie podsłuchów oraz sprzętu szpiegowskiego (w budynkach i pojazdach) łącznie z ich usuwaniem.

Windykacja należności.

 

Usługi detektywa w Lubinie dla osób fizycznych

Zgłaszają się do mnie kobiety i mężczyźni, którzy podejrzewają małżonków o zdrady. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ pracując jako prywatny detektyw w Lubinie dysponuję odpowiednim sprzętem, który służy do robienia zdjęć, filmów i nagrań, które później posłużą jako dowód w sądzie, w którym mogę być również świadkiem. Nie powinieneś wszędzie szukać brudnych sztuczek, ponieważ podejrzenia i nieprzyjemne pytania mogą zrujnować relacje rodzinne. Ale zdarzają się sytuacje, kiedy fakty są oczywiste. W takich przypadkach w sprawę powinien być zaangażowany prywatny detektyw. Jeżeli Twoje dziecko zaczęło znikać z domu, otrzymuje złe oceny, możesz zlecić jego obserwację. Takie zadania wykonuję w ramach kontroli rodzicielskiej i dostarczam dowody o środowisku w jakim przebywa czy zażywa narkotyków, jakie miejsca odwiedza itd.

Inne usługi wykonywane na rzecz osób fizycznych to:

Zbieranie dowodów w sprawach o stalking i mobbing.

Ustalenie miejsca pracy, źródła dochodu.

Gromadzenie dowodów w przypadku oszustw matrymonialnych itd.

 

Zamawianie usług prywatnego detektywa w Lubinie

Aby uzyskać odpowiedź na pytanie – jak sprawdzić ważność firmy i uzyskaj gwarancje, że w przyszłości nie będziesz miał problemów z fiskusem, warto zamówić usługi prywatnego detektywa w Lubinie. Zapewniam pomoc w weryfikacji kontrahentów, nie wykraczając poza obowiązujące przepisy. Wiem, jak i gdzie sprawdzić, czy przedsiębiorstwo działa, czy nie, z gwarancją poprawności informacji. Gromadzę ważne dowody w sprawach prywatnych i zawsze dane przedstawiam w raporcie. Oferując usługi detektywisyczne gwarantuję dyskrecję, lojalność, perfekcjonizm w obserwacji i zbieraniu dowodów. Zapraszam do kontaktu!

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń