Agencja Detektywistyczna Dobry Detektyw jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą świadczącą specjalistyczne usługi detektywistyczne na terenie Żar, województwa lubuskiego i  na terenie całego kraju. Jesteśmy Twoim niezawodnym i silnym partnerem dochodzeniowo-śledczym, w wymagającym sektorze gospodarczym i wrażliwym sektorze prywatnym.

Nasze usługi kierujemy do bardzo szerokiego grona osób, zapewniając swoim Klientom najwyższy poziom świadczonych usług, dyskrecję oraz lojalność w powierzonych sprawach. Realizujemy wszelkiego typu zlecenia dla osób fizycznych, biznesu, kancelarii adwokackich i innych instytucji…

Naszym celem jest znalezienie prawdy której szukasz. Dostarczenie faktycznych dowodów i wyników jest tym w czym specjalizuje się Agencja Dobry Detektyw.  Agencja Dobry Detektyw zatrudnia detektywów, o szerokim zakresie umiejętności, którzy korzystają z najnowszego zaawansowanego sprzętu.

Oferujemy wszystkim naszym potencjalnym Klientom bezpłatne konsultacje w celu omówienia korzyści płynących z naszych usług. Nasz proces konsultacji pomaga naszym klientom zrozumieć rodzaj potrzebnego nadzoru, czas i budżet potrzebny do uzyskania zadowalających wyników. Współpracujemy z naszymi Klientami, aby znaleźć, właściwe, najlepsze, najbardziej opłacalne rozwiązanie, które zapewni najlepsze wyniki. Wszystkie nasze dochodzenia prowadzone są z myślą o interesie klienta. Możesz mieć pewność że nasi detektywi będą w stanie dostarczyć Ci niezbędnych informacji, dowodów do zapewnienia Ci spokoju ducha.

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Czy znajdujesz się w trudnej sytuacji, potrzebujesz pomocy w uzyskaniu informacji o osobie lub firmie? Jestem licencjonowanym detektywem w Żarach i oferuję obszerną listę usług do prowadzenia śledztw i czynności poszukiwawczych. Z powodzeniem rozwiązuję wszelkie problemy swoich klientów, dlatego dałem się poznać jako rzetelny, odpowiedzialny i działający zgodnie z prawem detektyw do zadań specjalnych. Jednocześnie nigdy nie zapominam o zobowiązaniach do zachowania poufności i zawsze działam na korzyść klienta.

 

Co wyróżnia w pracy licencjonowanego detektywa w Żarach?

 1. Legalność – wszystkie czynności wykonuję w ramach polskiego ustawodawstwa.
 2. Poufność – ściśle przestrzegam tajemnicy w odniesieniu do danych o tożsamości klienta.
 3. Szeroki wachlarz usług – obserwacja, zbieranie dowodów, poszukiwanie osób i mienia.
 4. Niezawodność – bezbłędnie realizuję najbardziej złożone i nietypowe zlecenia.

 

Profesjonalne rozwiązanie wszelkich niestandardowych problemów – detektyw w Żarach

Będąc prywatnym detektywem w Żarach nie tylko z powodzeniem wykonuje zadania polegające na poszukiwaniu osób, obserwowaniu i zbieraniu informacji, śledzeniu oszukańczych schematów, ale także podejmuję się wszelkich delikatnych zadań o charakterze indywidualnym. Posługuję się wysokiej jakości sprzętem, dostarczam zdjęcia, nagrania, filmy.  

 

Zakres usług dla klientów prywatnych – detektyw w Żarach

 1. Dla klientów, którzy wybierają detektywa w Żarach nie ma banalnych sytuacji. Skomplikowany związek między mężem a żoną: zdrada. W tym przypadku klienci wybierają moje usługi, ponieważ są pewni zachowania przeze mnie poufności, rzetelności działań.
 2. Komunikacja z dziećmi.Takie relacje wymagają szczególnej uwagi. Prywatny detektyw pomaga ustalić lokalizację, krąg społeczny, fakty ewentualnego używania alkoholu i narkotyków przez niepełnoletnie dzieci. Dodatkowo świadczę usługi: wyszukiwanie przyjaciół, krewnych, kolegów z klasy, byłych sąsiadów.
 3. Ustalam adresy, miejsce pracy, dochody. Jest to bardzo istotne przy dochodzeniu alimentów, sprawach spadkowych itd.
 4. Stalking i mobbing to nękanie drugiego człowieka, okradanie go z tożsamości i zaburzanie spokoju. W takich sprawach zbieram dowody i dostarczam klientowi razem z raportem. Zgromadzone przeze mnie materiały mogą być wykorzystywane w sądzie jako dowód, ponadto czasami jestem powoływany na świadka.   

Zakres usług dla klientów prawnych – detektyw w Żarach

 1. Pożądana usługa – poszukiwanie dłużnik. Oferuję szeroki zakres usług detektywistycznych w celu poszukiwania dłużników i oszustów.
 2. Dochodzę zwrotu długu i prowadzę miękką windykację należności.
 3. Sprawdzenie partnerów biznesowych, czyli wywiad gospodarczy.
 4. Posiadam doświadczenie w zbieraniu dowodów, monitoruję działania partnerów biznesowych oraz kontrahentów,
 5. aby klient mógł bezpiecznie podjąć współpracę z nową firmą.
 6. Weryfikacja pracowników przebywających na L4, sprawdzanie personelu pod kątem oszustw i kradzieży.
 7. Wykrywanie podsłuchów, GPS oraz innego rodzaju sprzęty szpiegowskiego w pomieszczeniach oraz samochodach.

Podejrzewanie bliskich i współpracowników powoduje dyskomfort, niepewność i może spowodować poważne załamanie nerwowe. Dlatego nie należy czekać, aż sytuacja wymknie się spod kontroli, ponieważ każdy z problemów można łatwo rozwiązać zamawiając usługę prywatnego detektywa w Żarach. Pracuję profesjonalnie i gwarantuję dokładność informacji, a także zapewniam całkowitą dyskrecję.

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń