Obserwację ludzi i zbieranie dowodów znakomicie wykonuje detektyw z Jeleniej Góry, chroni w ten sposób swoich klientów przed oszustwem. Jeśli Ty też masz do czynienia z faktem, że Twoja żona (mąż) zmieniła zachowanie, zaczęła spóźniać się do pracy, ukrywa przed Tobą telefon komórkowy i zachowuje się dziwnie, zdecydowanie musisz zarządzić inwigilację. W takich sytuacjach obserwacja nie będzie zbędna, dzięki czemu uzyskany zostanie dowód foto i wideo. W przypadku, gdy rodzice chcą dowiedzieć się więcej o stylu życia dziecka, jego otoczeniu, warto również skontaktować się  z licencjonowanym detektywem. To uchroni dziecko od kłopotów.

 

Co obejmuje usługa prywatnego detektywa w Jeleniej Górze?

Usługa obserwacji osób to zestaw środków, których celem jest zebranie interesujących klienta informacji. W tym celu organizuję nadzór. Na przykład, jeśli zamierzasz nawiązać współpracę z firmą, logiczne byłoby sprawdzenie jej właściciela i skorzystanie z tej usługi, która obejmuje monitorowanie go przez 24 godziny na dobę. W procesie zostanie określony jego krąg społeczny, aby wykluczyć możliwość podwójnej gry.

Ponadto zostanie sporządzona lista instytucji i miejsc odwiedzanych przez niego, a zainstalowane w nich urządzenia techniczne zapewnią dokumentację fotograficzną i wideo. Detektyw w Jeleniej Górze dostarcza plan przemieszczania się osoby, informacje o własności nieruchomości, a także informacje o istniejących długach. Usługi detektywistyczne będą przydatne dla tych, którzy chcą uchronić się przed oszustwami i upewnić się, że ludzie są wiarygodni, a także chronić swoich bliskich przed kłopotami.

Obserwacja i zbieranie dowodów dla osób prywatnych i prawnych to bardzo żmudny proces, który wymaga dbałości o szczegóły i detale, wysokich kwalifikacji i doświadczenia w prowadzeniu takich operacji. Sam nie poradzisz sobie z tym zadaniem, tutaj potrzebujesz pomocy fachowca, dzięki detektywowi w Jeleniej Górze uzyskasz upragniony efekt i pozostaniesz nieodkrytym obiektem inwigilacji. Materiały pozyskane w trakcie operacji przesyłam w bezpieczny sposób z zachowaniem poufności i Twojej anonimowości. Możesz je wykorzystać na rozprawie sądowej, ponieważ gromadzone przeze mnie dane są uznawane przez sądy, ponadto mogę zostać świadkiem.

Dla osób prawnych wykonuję jeszcze:

Kontrwywiad gospodarczy.

Sprawdzanie pracowników pod kątem wiarygodności danych, zwolnień lekarskich, kradzieży, oszustw.

Utrudnianie pracy indykatorów.   

Nie ma znaczenia, jak bardzo ufasz danej osobie i jak długo się znacie, budując relacje biznesowe i partnerskie, musisz zadbać o jego uczciwość i przyzwoitość. W końcu wiarygodność kontrahenta jest głównym czynnikiem, na którym budowany jest udany wspólny biznes. Aby nie kontaktować się z oszustami, musisz zebrać jak najwięcej informacji o potencjalnym partnerze biznesowym i dokładnie to sprawdzić. Pracuję jako detektyw w Jeleniej górze i traktuję ten proces z należytą starannością.

Dla osób prywatnych wykonuję jeszcze:

Poszukuję osoby zaginione.

Gromadzę dowody w sprawach o stalking i mobbing w pracy.

Pracuję w oparciu o poufność i pomagam klientom znaleźć wyjście z najbardziej skomplikowanych codziennych sytuacji. Do gromadzenia wiarygodnych danych wykorzystuję wysokiej klasy sprzęt, którym wykonuję zdjęcia, filmy i nagrania. Postaw na wiedzę, doświadczenie i precyzyjny umysł, powierz mi rozwiązanie Twojego problemu!

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń