Jako rodzice mamy prawo do dbania o bezpieczeństwo naszych dzieci. Kontrola rodzicielska pomoże nam sprawdzić, czym w czasie wolnym zajmuje się nasze dziecko, w jakim towarzystwie przebywa oraz czy nie zażywa narkotyków. Będą rodzicem chcemy mieć także pewność, że niania dla naszego dziecka jest kompetentną osobą i należycie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Dzięki kontroli rodzicielskiej uchronimy nasze dziecko przed krzywdą, złym towarzystwem oraz niebezpieczeństwem.

Detektywi z naszej agencji sprawdzą, czy Państwa dziecko nie wplątało się w podejrzane działania, a także czy nie dopuszcza się przestępstw. Sprawdzimy również, czy pali papierosy, pije alkohol lub zażywa narkotyki. Wszystkie działania naszych detektywów są w pełni dyskretne. Państwa dziecko z pewnością nie dowie się, że jest obserwowane.

Kontrola rodzicielska

Oferujemy także pełną i rzetelną weryfikację niań i opiekunów pod kątem sprawdzenia ich przeszłości kryminalnej i patologicznego zachowania. Nasi detektywi przeprowadzą także dyskretną obserwację miejsca opieki nad Państwa dzieckiem.

Nasza Agencja oferuje:

  • Obserwację towarzystwa w jakim przebywa dziecko.
  • Ochronę osobistą dzieci.
  • Badanie substancji znalezionych przy dziecku pod kątem zawartości narkotyków i wykonywanie testów na obecność narkotyków w organizmie.
  • Sprawdzanie opiekunów dzieci – niań.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Agencją.

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń