Prywatny detektyw w Zgorzelcu prowadzi wszelkiego rodzaju działania poszukiwawcze, zbiera dowody, analizuje. W przeciwieństwie do policji, nie jestem ograniczony godzinami pracy: mogę natychmiast udać się w dowolne miejsce, pracuję 7 dni w tygodniu. Posiadam wysoki poziom wyszkolenia co pozwala na nawiązanie relacji opartych na zaufaniu z osobami, które są w stanie udzielić niezbędnych informacji. Świadczę usługi detektywistyczne, zbieram informacje, pomagam w rozwiązywaniu problemów rodzinnych, wyszukuje osoby. Zajmuję się również nagrywaniem, wideo i audio, wykonywaniem zdjęć. Zebrane materiały mogą zostać przedstawione w sądzie i są przez nie uznawane, możesz powołać mnie na świadka w swojej sprawie. Korzystam tylko z wysokiej klasy sprzętu.

 

Usługi licencjonowanego detektywa w Zgorzelcu dla osób prawnych

Kontrola personelu. Wiele firm, przez zatrudnieniem zbiera informacje o wszystkich kandydatach. Przecież po zatrudnieniu pracownika staje się on przedstawicielem firmy i ma dostęp do szczególnie wrażliwych dokumentów. Ponadto może to być czynnikiem decydującym przy ubieganiu się o pracę, gdy o jedno miejsce ubiega się kilka osób. Skontaktuj się ze mną, ponieważ pracując jako prywatny detektyw w Zgorzelcu zbieram najpełniejsze informacje zarówno o nowych pracownikach, jak i już zatrudnionych w Twojej firmie. Weryfikacja pracowników pozwala uniknąć nadużyć, kradzieży, oszustw, wykorzystywania zwolnienia lekarskiego niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Kontrwywiad gospodarczy. To skomplikowane działania, które przeprowadzam, aby zabezpieczyć Twoją firmę przez ewentualnymi stratami spowodowanymi przez nielegalnymi czynności szpiegów przemysłowych. Skutecznie pomagam chronić tajemnicę handlową Twojej firmy. Świadczę wykrywanie nielegalnych podsłuchów oraz innego sprzętu szpiegowskiego.

Windykacja należności. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, zaangażowaniu w pracę i bogatej praktyce, jako prywatny detektyw w Zgorzelcu odnajdę Twoich dłużników, ponieważ poszukiwanie osób to jeden z głównych obszarów mojego działania. Uczestniczę w negocjacjach o sposób spłaty zadłużenia, prowadzę miękką windykację.

 

 Usługi prywatnego detektywa w Zgorzelcu dla osób prywatnych

Jeśli pojawiają się podejrzenia o zdradę, to warto skonsultować się ze mną.

Jestem dość długo detektywem w Zgorzelcu i prowadzę obserwację małżonka, zbieram dowody zdrady.

Pomagam jak najszybciej rozwiać lub potwierdzić podejrzenia.

Kontrola rodzicielska. Rodzicie zaniepokojeni zachowaniem dziecka zwracają się do mnie z prośbą o nadzór i sprawdzenie środowiska w jakim ono przebywa.

To nastolatki są najbardziej podatne na szkodliwy wpływ innych osób, wpadając w złe towarzystwo, mogą trafić do sekty lub uzależnić się od narkotyków.

Takie zmiany zwykle nie pozostają niezauważone, dlatego rodzina zwraca się do mnie w celu przeprowadzeniu kontroli stylu życia dziecka.

Ustalam dane adresowe konkretnych osób, miejsce ich zamieszkania, źródła dochodów.

Gromadzę informacji i dowody w sprawach o mobbing w miejscu pracy lub stalking osobisty lub w cyberprzestrzeni.

Jestem licencjonowanym detektywem i wiem, jak ważne w takich sytuacjach jest jak najszybsze zebranie wszelkich dostępnych informacji. Kontaktując się ze mną masz pewność, że kontrola trybu życia dziecka, poszukiwanie zaginionej osoby zostanie przeprowadzone z całą starannością, w możliwie najkrótszym czasie. Natychmiast powiadomię Cię o wynikach. Zapraszam do kontaktu!

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń