Jeśli odwiedziłeś moją stronę, najprawdopodobniej znalazłeś się lub możesz znaleźć się w delikatnej lub nieco nieprzyjemnej sytuacji. Aby nie męczyć się domysłami, spekulacjami, wątpliwościami i nie marnować cennego czasu, lepiej zwróć się na czas do mnie – profesjonalnego detektywa w Szklarskiej Porębie, który posiada licencję na wykonywanie takich usług. Posiadanie informacji w chwili obecnej ma ogromne znaczenie, ale najważniejsze jest ich kwalifikowanie, a także szybkie wydobycie, co z powodzeniem robię od wielu lat. W swojej pracy zawodowej wykonuję obserwację i zbieranie dowodów, do czego wykorzystuję najwyższej jakości sprzęt.To dzięki niemu otrzymujesz ode mnie zdjęcia, nagrania, filmy, które następnie możesz przedłożyć w sądzie jako dowód. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, mogę zostać świadkiem.

 

Masz wątpliwości – skontaktuj się z detektywem w Szklarskiej Porębie

Podejmowanie właściwych decyzji i zrozumienie zachodzących wydarzeń jest możliwe tylko dzięki znajomości zweryfikowanych informacji dostarczonych przez zawodowca – prywatnego detektywa w Szklarskiej Porębie. Czy popełniono przeciwko tobie przestępstwo? Dowiedz się kto. Podejrzewasz, że ukochana osoba coś przed Tobą ukrywa? Dowiedzieć się, co. Czy jesteś pewny swojego partnera biznesowego? Sprawdź jego niezawodność. Niestety, organy ścigania nie mają czasu na rozwiązanie i odpowiedź na te pytania, a także na wiele innych, które możesz mieć. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi prywatny detektyw. Świadczę wszystkie usługi detektywistyczne, zwracając uwagę na normy moralne i etyczne, oczywiście bez wykraczania poza polskie ustawodawstwo.

 

Jaki rodzaj pomocy oferuje klientom prywatnym detektyw w Szklarskiej Porębie?

Poszukiwanie osób i mienia – sprawna pomoc w poszukiwaniu sprzętu elektronicznego itp.

Poszukiwanie zaginionych krewnych, znajomych, osób, które się ukrywają.

Obserwacja i zbieranie dowodów w przypadku zdrady małżeńskiej, grona znajomych małoletnich dzieci.

A także w sytuacji stania się ofiarą stalkingu i mobbingu w miejscu pracy.

Sprawdzanie autentyczność dokumentów, danych o nieruchomości, samochodzie.

Wstępną konsultację otrzymujesz za darmo. Dowiesz się na niej o zasadach współpracy, warunkach płatności, dokumentach i informacjach, które należy podać, a także sprawdzisz moją licencję – detektywa w Szklarskiej Porębie. Im więcej wiedzy zawodowej, tym szybciej uzyskasz wynik. Posiadam wystarczająco dużo kontaktów, umiejętności i specjalnego sprzętu, aby wypełnić luki w dochodzeniu o dowolnej złożoności. Usługi detektywistyczne świadczę przez 7 dni w tygodniu, zawsze w kontakcie osobistym, telefonicznym.

 

Wsparcie licencjonowanego detektywa w Szklarskiej Porębie dla biznesu

Dochodzenia korporacyjne stały się dziś integralną częścią wachlarza moich usług. Pracując jako prywatny detektyw w Szklarskiej Porębie angażuję się w rozwiązywanie problemów z konkurencją, kradzieżą w pracy, zdradą interesów biznesowych, przygotowywaniem lub popełnianiem przestępstw gospodarczych. 

 

Jaki usługi świadczę?

Wywiad gospodarczy – wiarygodność kontrahenta, ujawnianie tajemnicy handlowej,

prowadzenie nieuczciwej konkurencji, nielegalne wykorzystanie nazw handlowych oraz znaków.

Weryfikacja obecnych i przyszłych pracowników oraz partnerów biznesowych i kontrahentów.

Weryfikacja poprawności danych określonych w CV, autentyczności dokumentów.

Opracowanie środków zapobiegających wyciekom informacji poufnych.

Wykrywanie podsłuchów.

W każdym śledztwie działając jako licencjonowany detektyw w Szklarskiej Porębie jestem zobowiązany jest do zachowania anonimowości klienta, do przekazywania mu tylko zweryfikowanych i zgodnych z prawdą informacji.

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń