Prowadzenie działalności detektywistycznej w Środzie Śląskiej powstało z myślą o pomocy osobom fizycznym i prawnym w różnych sytuacjach. Nie dążę do szybkich zysków i nie składam niemożliwych do spełnienia obietnic. Koszt usług detektywistycznych  jest adekwatny do kosztów pracy i ustalany indywidualnie przy osobistej konsultacji. Do obserwacji i zbierania dowodów wykorzystuję najnowszej generacji sprzęt, razem z raportem oddaję klientowi: nagrania, zdjęcia i filmy które może wykorzystać w sądzie. Stawiam się także w charakterze świadka na rozprawie sądowej.  

 

Jak pracuje licencjonowany detektyw w Środzie Śląskiej?

Otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania na czas, a Ty pozostaniesz incognito. Jestem detektywem w Środzie Śląskiej i legitymuję się licencją wydaną do świadczenia takich usług. Podstawą każdej pracy profesjonalisty jest poszukiwanie informacji oraz ich analiza. Jeśli chcesz zaufać jakiejś nowej firmie, która oferuje CI lukratywny kontrakt, musisz zebrać informacje. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twój partner Cię zdradza, czy nie, musisz zebrać informacje. W przypadku wszelkich dalszych działań prywatny detektyw musi najpierw zebrać dossier. Nawet żeby odebrać dług, trzeba najpierw zebrać informacje o dłużniku, dowiedzieć się, gdzie jest, jaki posiada majątek, którym mógłby spłacić dług. Jeśli nie ma majątku, sprawdzę jego historię kredytową i przeanalizuję, czy może wziąć pożyczkę na spłatę zadłużenia. Cokolwiek by nie powiedzieć, informacja jest tym, czego najbardziej potrzebujesz.

 

Usługi prywatnego detektywa w Środzie Śląskiej dla osób prawnych

Kontrwywiad gospodarczy. Podejrzewasz, że konkurencja gromadzi dowody na temat Twojej firmy? Zamierzasz mieć do czynienia z jeszcze nieznaną firmą? Niewielu ludziom można teraz zaufać. Sprawdź kontrahenta przed zawarciem umowy! Zgłoś się do mnie, podczas konsultacji udzielę Ci wstępnej odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wykonam obserwację, monitoring partnera biznesowego i zbiorę dowody jego uczciwości. Czy są konkurenci? Poznaj ich sekrety i wyprzedzaj w swojej branży. Ustal zadanie bardziej konkretnie, a prywatny detektyw w Środzie Śląskiej je wykona. Znajdę nielegalny podsłuch w Twojej firmie lub samochodzie oraz inny sprzęt szpiegowski. Posiadam profesjonalny sprzęt, jestem specjalistą w zakresie kontroli pod kątem kanałów wycieku informacji.

Inne usługi dla osób prawnych to:

Weryfikacja personelu przed zatrudnieniem na ważnym dla rozwoju firmy stanowisku.

Sprawdzę pracowników przebywających na L4, zbiorę dowody które potwierdzą oszustwa i kradzieże popełniane przez Twój personel.

Zajmę się windykacją należności od Twoich dłużników.  

Usługi prywatnego detektywa w Środzie Śląskiej dla osób fizycznych

Dobry sposób na uzyskanie ogromnej ilości wiarygodnych informacji o zachowaniu i relacjach osoby zainteresowanej.

Otrzymasz raport foto i wideo, po którym wszystko będzie jasne. Gwarantuję poufność, dyskrecję i pełne bezpieczeństwo Twoich danych.

Jaki usługi świadczę dla osób prywatnych:

Zdrada małżeńska.

Kontrola rodzicielska.

Ustalenie miejsca pracy, adresu zamieszkania, dochodów danej osoby.

Gromadzenie dowodów na rzecz klientów w sprawach o mobbing lub stalking (również w cyberprzestrzeni).

Poszukiwanie osób zaginionych i wiele innych spraw.

 

Kto może się z skontaktować z detektywem w Środzie Śląskiej?

W życiu każdego człowieka pojawia się szereg spraw, które wymagają pomocy. Chcesz uzyskać pełne dane o historii samochodu? Prywatny detektyw ze Środy Śląskiej sprawdzi przedmiot transakcji i jej byłych właścicieli. Innym przykładem jest poszukiwanie zaginionej osoby. Praca prywatnego detektywa jest legalna i dlatego działam w ramach prawnych. Zapraszam na konsultacje telefoniczne lub osobiste!

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń