Jestem zawodowcem w zakresie dochodzeń i bezpieczeństwa osób prywatnych i biznesu. Usługi detektywistyczne to profesjonalizm i odpowiedzialność – kluczowe atuty mojej pracy. Działając jako prywatny detektyw w Polkowicach zdobyłem cenną wiedzą zawodową i przez 7 dni w tygodniu rozwiązuję niestandardowe zadania w tym sektorze usług. Ugruntowane algorytmy pracy w zakresie moich kompetencji pozwalają szybko osiągnąć rezultaty.

 

Usługi licencjonowanego detektywa w Polkowicach przeznaczone dla firm

Prowadzenie dochodzeń. Śledztwo to zespół zaplanowanych czynności, których celem jest zebranie, usystematyzowanie i przeanalizowanie informacji o zdarzeniu w celu ustalenia okoliczności i osób zaangażowanych. W przeciwieństwie do organów ścigania jako prywatny detektyw w Polkowicach badam każdy incydent a zebrane informacje przekazuję klientowi w formie raportu.

Sprawdzanie kontrahentów – kontrwywiad gospodarczy. Rzetelna informacja o potencjalnym partnerze i istniejącym kontrahencie pozwoli uniknąć problemów nie tylko z oszustami, ale także z organami ścigania i nadzoru, które coraz częściej zwracają uwagę przedsiębiorców na konieczność przestrzegania zasady należytej staranności. Znajomość kontrahenta, zrozumienie struktury jego biznesu oraz ostatecznych beneficjentów pozwoli uniknąć wielu problemów.

Bezpieczeństwo personelu. Ludzie są zarówno kluczowym zasobem każdej firmy, jak i głównym bólem głowy każdego przedsiębiorcy. Działania niezgodne z prawem przeciwko firmie są często popełniane właśnie przez pracowników. Dlatego stworzenie niezawodnego i bezpiecznego zespołu jest kluczem do budowania udanego biznesu. Zweryfikują kandydatów na konkretne stanowiska, sprawdzę działania Twoich pracowników na zwolnieniach lekarskich. Zbiorę dowody w przypadku popełnienia przez nich oszustw i kradzieży.

Inne usługi:

Wykrywanie podsłuchów oraz innego sprzętu szpiegowskiego w pomieszczeniach oraz samochodach.

Windykacja należności.

Usługi detektywa w Polkowicach dla osób fizycznych:

Ustalenie danych osobowych i miejsca pracy danej osoby.  

Obserwacja i zbieranie dowód na zdradę małżeńską.

Poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się.

Sprawdzenie nieruchomości i samochodu przed zakupem.

Identyfikacja stylu życia dziecka.

Identyfikacja osób z serwisów randkowych.

Zbieranie dowodów sprawach klienta nękanego przez stalkera lub w wyniku mobbingu w pracy.

Wsparcie w sprawach karnych i cywilnych.

To niektóre z zadań rozwiązanych przez detektywa w Polkowicach. Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji zadzwoń do mnie i uzgodnimy spotkanie. Gwarantuję zachowanie poufności i dyskrecji,Twoje tajemnice pozostaną tylko Twoje w każdych okolicznościach. W przypadku, gdy podejmuję się rozwiązania Twojego problemu, zapewniam, że wykonywane działania zbliżą mnie do jego rozwiązania lub całkowicie wyeliminują problem. 

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń