Obserwacja osoby, zbieranie dowodów to jedne z najczęstszych usług jakie zlecają klienci detektywowi w Pleszewie. Jestem specjalistą, posiadam licencję na wykonywanie usług detektywistycznych i mam duże doświadczenie w pracy operacyjnej, analitycznej, w tym weryfikowania danej osoby. Obserwuję konkurentów, współpracowników, ukrywających się dłużników, oszustów, pracowników a także współmałżonka podejrzanego o niewierność i wielu innych. Wszystkie zgromadzone przeze mnie dowody w postaci nagrań, filmów, zdjęć są respektowane w polskich sądach, ponadto możesz powołać mnie na świadka w sprawie. Korzystam z wysokiej klasy sprzętu, dlatego wszystkie przekazane materiały są rzetelne i wiarygodne.

 

Usługi świadczone przez licencjonowanego detektywa w Pleszewie

Jeśli chcesz, możesz zamówić obszerne dossier informacyjne, które da Ci pełny obraz interesującej Cię osoby.

 

W jakich sytuacjach wymagane jest zbieranie dowodów dla osób prywatnych?

Chęć poznania danych dla własnego bezpieczeństwa (na przykład: sprawdzenie osoby, którą niedawno poznałeś i chcesz wiedzieć, czy można jej zaufać, sprawdzenie osoby, która mieszka w pobliżu i budzi podejrzenia itp.).

Konieczność uzyskania informacji o osobie, od której wysyłane są groźby na Twój adres (tylko jeden telefon komórkowy lub adres IP może powiedzieć wszystko o osobie).

Chęć prowadzenia własnego śledztwa, równolegle do oficjalnego, w przypadku popełnienia przestępstwa godzącego w Twoje interesy (prywatny detektyw zajmie się tylko Twoją sprawą – z reguły zawsze znajdujemy poszlaki i dane, które zostały pozostawione bez uwagę stróżów prawa).

Szukanie przyjaciół, krewnych, kolegów z klasy z którymi nie komunikowałeś się przez długi czas, ale chciałbyś przywrócić relacje. Poznanie danych adresowych, miejsca pracy.

Kontrola rodzicielska- sprawdzanie grona znajomych dzieci, przyjmowania narkotyków, dopalaczy itd.

Zbieranie dowodów jeżeli padłeś ofiarą mobbingu w pracy lub stalkingu osobistego lub w cyberprzestrzeni.

Powodów, dla których warto zlecić zbieranie danych osobowych może być wiele, właściwa decyzja jest jedna –

kontakt z profesjonalnym detektywem w Pleszewie.

 

W jakich sprawach pomaga detektyw w Pleszewie osobom prawnym?

Aby prowadzić udany biznes, musisz wiedzieć, z kim masz do czynienia. Aby nie pomylić się co do partnerów biznesowych i mieć zaufanie do ich rzetelności, trzeba uzyskać informacje o rzeczywistym stanie rzeczy w ich firmach. Czasami nawet adres osoby prawnej może wiele o tym powiedzieć. Doświadczony detektyw w Pleszewie znajdzie informacje nie tylko o tym, gdzie, kiedy i przez kogo zarejestrowana była osoba prawna, ale także w razie potrzeby udziela informacji o rachunkach bankowych, dostępności licencji i zezwoleń, wysokości kapitału docelowego i wielu innych ważne szczegóły.

Usługi jakie oferuję:

Kontrwywiad gospodarczy.

Weryfikacja pracowników, obserwacja i zbieranie dowód w przypadku oszustwa, kradzieży, łamania klauzuli zakazu konkurencji,

nieprawidłowego postępowania w czasie przebywania na L4.

Wykrywanie podsłuchów oraz innego sprzętu szpiegowskiego w pomieszczeniach i samochodach.

Windykacja należności od dłużników klienta.

Kontaktując się ze mną, nie musisz martwić się o nadchodzące transakcje oraz ich przejrzystość. Uzyskujesz maksimum informacji na temat otrzymanego od Ciebie zlecenia i wszelkich niuansów działalności osoby prawnej, która Cię interesuje, w możliwie najkrótszym czasie i po przystępnych cenach. Zapraszam do kontaktu!

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń