Nie wszystkie kwestie związane z działalnością danej firmy można rozwiązać za pomocą usług marketingowych. Czasami wymaga to doświadczenia operacyjnego, a nawet talentu aktorskiego. Prywatny detektyw w Nowym Miasteczku w województwie lubuskim może znaleźć ważne informacje poprzez obserwację, wywiad z uczestnikami rynku, zbieranie dowodów. Jakie zadania może rozwiązać detektyw? Na przykład, czy dany znak towarowy jest rzeczywiście używany na rynku? Czy istnieją oznaki nieuczciwej konkurencji i w czym się wyrażają? Posiadam licencję i dlatego mój raport jest powodem do skontaktowania się z odpowiednimi służbami lub jako dowód w sądzie.

 

Zasady pracy prywatnego detektywa w Nowym Miasteczku

Często klienci wymagają ode mnie monitoringu w celu rejestracji zdjęć i nagrań wideo niektórych istotnych z prawnego punktu widzenia wydarzeń. Na przykład nielegalne użytkowanie ziemi przez osoby nieuprawnione. Lub produkcja nielegalnych produktów itp. Obserwacja jest również dopuszczalna w ramach postępowania egzekucyjnego w celu ustalenia adresu zamieszkania lub miejsca faktycznej pracy dłużnika, lub dla celów, znalezienia dziecka, które jest nielegalnie ukrywany przez byłego małżonka. Usługi obserwacji świadczę, jeśli istnieją ku temu powody, dlatego tak ważna jest konsultacja i omówienie wszystkich szczegółów problemu i oczekiwanych rozwiązań.

 

Praca detektywa w Nowym Miasteczku dla osób fizycznych

Wiek przejściowy każdego dziecka nie jest łatwym czasem. Ważne jest, aby rodzice w tym okresie kontrolowali jego życie, nie ograniczając jednak wolności. Niebezpieczeństwo może czaić się na nastolatka na każdym kroku. Gangi, narkotyki, sekty, emocjonalne rany pierwszej miłości. W zakresie kontroli rodzicielskie działam od dawna możesz powierzyć mi obserwację dziecka, zbiorę dowody i zapoznam Cię ze stanem faktycznym.  

Zdarzają się sytuacje, gdy usługi detektywistyczne w Nowym Miasteczku są po prostu konieczne. Być może małżonek jeszcze nie wrócił do domu z pracy, ze spotkania, z podróży lub krewny zaginął bez śladu. Poszukiwanie osób, ich nowego miejsca zamieszkania, miejsca pracy to zadania, które realizuję bardzo często i mam doskonałe wyniki. Poszukiwania mogą być związane z otwarciem spadku, chęcią zorganizowania spotkania byłych absolwentów itp. Pracuję 7 dni w tygodniu, jestem stale pod telefonem więc nie będzie problemów z kontaktem.

Inne sprawy prywatne jakie rozwiązuje licencjonowany detektyw w Nowym Miasteczku:

Zdrady małżeńskie.

Obserwacja i zbieranie dowodów na rzecz klientów w przypadku mobbingu w pracy lub stalkingu osobistego czy też w cyberprzestrzeni.

Ustalenie źródła dochodu jest niezbędne przy dochodzeniu alimentów.

Sprawdzanie przeszłości prawnej opiekunki do dziecka i wiele więcej.

 

Praca detektywa w Nowym Miasteczku dla osób prawnych

Osoby zajmujące się prowadzeniem małych i średnich firm doskonale zdają sobie sprawę z konkurencji. Głównym problemem każdego biznesmena jest nieuczciwa rywalizacja. Instalując podsłuchy w biurze osoby nieuprawnione uzyskują dostęp do poufnych informacji. W większości przypadków gra to na ich korzyść, ponieważ wyciek ważnych informacji może przerodzić się w prawdziwy problem. Jeśli podejrzewasz, że budynek lub Twój samochód jest na podsłuchu, nie trać czasu! Szybkie sprawdzenie pod kątem sprzętu szpiegowskiego przez detektywa w Nowym Miasteczku pomoże rozwiać wątpliwości.

Inne sprawy jaki wykona detektyw w Nowym Miasteczku:

Kontrwywiad gospodarczy.

Weryfikowanie pracowników przyjmowanych do pracy, przebywających na zwolnieniach lekarskich.

Obserwowanie i zbieranie dowodów w przypadku oszustw i kradzieży dokonywanych przez pracowników.

Badanie lojalności partnerów biznesowych.

Windykacja należności i wiele więcej.

Jeśli podejrzewasz, że Twoja bratnia dusza oszukuje? Nie ufasz partnerowi biznesowemu, jestem gotowy Ci pomóc. Ani jeden fakt oszustwa lub zdrady nie zostanie przede mną ukryty. Znajdę dowody lub obalania oparte na faktach.

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń