Działam profesjonalnie jako detektyw w Nowej Soli i zapewniam bezpłatne, indywidualne konsultacje przed rozpoczęciem współpracy, podczas których możesz upewnić się, że nie składam niejasnych i nierealistycznych obietnic. Nie tylko pracuję w obszarze usług detektywistycznych, ale z pasją podchodzę do tego, co robię. Rozwiążę Twoje problemy osobiste, rodzinne lub biznesowe z gwarancją poufności i rzetelności wyników.

 

Dlaczego warto zaufać detektywowi w Nowej Soli?

Jestem zawodowcem w tak delikatnej dziedzinie i wiem, jak znaleźć informacje o osobie oraz jej mieniu po numerze telefonu, stronach w sieciach społecznościowych i innych danych. Współpraca z doświadczonym detektywem w Nowej Soli uchroni Cię przed nieprzewidzianymi sytuacjami, gdy będziesz potrzebował obserwacji i zbierania dowodów np. w celu udowodnienia zdrady. Wykonam obserwację Twojego dziecka, dzięki czemu dowiesz się w jakim towarzystwie się obraca, czy nie sięga po narkotyki.

Nie ufaj informacjom w sieciach społecznościowych i innych otwartych źródłach, ponieważ można je zmienić ze względu na zysk! Sprawdź osobę kontaktując się ze mną, wiem, jak znaleźć informacje o osobie bez zwracania na siebie zbytniej uwagi i bez niepotrzebnego szumu. Zebrane przeze mnie dowody w postaci filmów, nagrań i zdjęć są uznawane przez sądy, jeżeli będzie taka potrzeba możesz powołać mnie na świadka.

 

Kto to jest detektyw w Nowej Soli?

Pomoc licencjonowanego detektywa w Nowej Soli jest często niezbędna przy prywatnych śledztwach i obserwacjach, poszukiwania osób zaginionych i skradzionych samochodów, weryfikacji informacji pod kątem prawdziwości czy poszukiwanie brakujących danych. Naprawdę możliwe jest zrealizowanie każdej prośby przy zachowaniu anonimowości. Korzystam z najwyższej jakości sprzętu, dlatego przekazane przeze mnie dowody są wiarygodne i czytelne.

Czym wyróżnia się praca detektywa w Nowej Soli:

Poufność: zachowanie tajemnicy każdego klienta i wykonywanej dla niego usługi.

Wszystkie zebrane informacje otrzymuje tylko klient.

Legalność: działania z zakresu prawa, co jest ważne dla ochrony zarówno detektywa, jak i klienta.

Efektywność: wykonanie usług w wyznaczonym terminie.

Rzetelność: dostarczanie wyłącznie informacji rzeczowych.

 

Zadania realizowane przed detektywa w Nowej Soli dla przedstawicieli biznesu

Problemy kadrowe przyprawiają o ból głowy każdą firmę. Ale co innego, gdy mówimy o nieudolnych pracownikach, a co innego, gdy pojawi się wśród nich oszust, który przyszedł do Twojej firmy tylko po to, by poznać model biznesowy i uzyskać dostęp do bazy klientów. Możliwe, że równolegle otworzył już własną firmę, a za Twoimi plecami, rozwija własny biznes.Tutaj niezawodny jest kontrwywiad gospodarczy który wykonam na Twoje zlecenie. Możemy tu mówić zarówno o badaniu otoczenia konkurencyjnego jako całości, jak i identyfikowaniu przejawów nieuczciwej konkurencji ze strony poszczególnych uczestników rynku. Inne usługi jakie świadczę jako detektyw w Nowej Soli dla przedsiębiorców to: wykrywanie podsłuchów, windykacja należności, monitorowanie konkurencji.

Zadania realizowane przez detektywa w Nowej Soli dla osób prywatnych:

Zdrada małżeńska i partnerska.

Kontrola rodzicielska.

Poszukiwanie zaginionych osób.

Obserwacja i gromadzenie dowodów dla klientów w sprawach o mobbing i stalking.

Ustalanie miejsca pracy i danych osobowych konkretnej osoby.

Raport jaki ode mnie otrzymasz pomoże Ci przygotować się do zbliżających się do spraw spadkowych, rozwiązać sprawy sąsiedzkie. A także skutecznie poprowadzić negocjacje biznesowych, uchronić się przed stratami finansowymi i wizerunkowymi.

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń