Umiejętność nawiązywania nowych przydatnych znajomości jest bardzo cenną cechą danej osoby. Jednak podczas spotkania ważne jest zachowanie maksymalnej ostrożności, ponieważ ryzyko stania się ofiarą oszustwa jest czasami bardzo wysokie. Tak, a starzy znajomi czasami potrzebują dokładnego sprawdzenia czystości i przejrzystości intencji. Jak możesz znaleźć informacje o osobie, a tym samym nie dać się oszukać w życiu prywatnym? Takie zadanie najlepiej powierzyć licencjonowanemu detektywowi w Lwówku Śląskim. Posiadam odpowiednią wiedzę zawodową, dysponuję profesjonalnym sprzętem, którym mogę zapisywać zdobyte dowody takie jak: filmy, zdjęcia, nagrania. Są one uznawane przez polskie sądy, jeżeli będzie taka potrzeba możesz powołać mnie na świadka w sprawie.

 

Jaki rodzaj pomocy gwarantuje detektyw z Lwówka Śląskiego?

Moja praktyka zawodowa pokazuje, że jednym z najczęstszych powodów zlecania obserwacji przez osoby prywatne jest podejrzenie małżonka o zdradę. Nie dręcz się wątpliwościami. Usługi  detektywistyczne to moja specjalność i szybko przekażę Ci klucz do rozwiązania wszelkich problemów rodzinnych. Zbieranie informacji o osobie będzie również potrzebne przedstawicielom biznesowym, którzy muszą sprawdzić nowego partnera biznesowego, kontrahenta. Przekazując zadanie detektywowi w Lwówku Śląskim możesz uzyskać informacje o interesującej Cię osobie w ciągu kilku dni.

Każdy przedsiębiorca przed podjęciem decyzji o partnerstwie dokładnie sprawdza wszystkie ryzyka i kalkuluje możliwe korzyści. Podczas obserwacji, przeprowadzaniu wywiadu gospodarczego określam tzw. czystość reputacji biznesowej potencjalnego kontrahenta, jego sumienność w wypełnianiu zobowiązań oraz kondycję finansową i materialną.

 

Usługi detektywa w Lwówku Śląskim dla osób prywatnych

Zdrady małżeńskie.

Kontrola rodzicielska.

Mobbing.

Stalking.

Poszukiwanie osób zaginionych, adresu, miejsca pracy, źródła dochodu.

 

W jakich sytuacjach sprawdzić kondycję finansową partnera biznesowego – detektyw z Lwówka Śląskiego

Odpowiedź na pytanie – jak sprawdzić kondycję finansową partnera biznesowego będzie istotna dla każdego przedsiębiorcy, który planuje zawrzeć z nim ważną transakcję. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawdzanie nowych twarzy, czyli potencjalnych kontrahentów, z którymi wcześniej nie współpracowałeś. Kontrwywiad gospodarczy to ważne zadania, które realizuję rzetelnie i z dużą dokładnością.

Ponadto zbieranie dowodów przyda się w następujących sytuacjach:

Ustalenia dotyczące odroczonych płatności.

Transakcje z warunkiem przedpłaty.

Umowy z partnerami zarejestrowanymi w innym kraju lub regionie.

Sprawdzenie kondycji finansowej firmy pozwoli dostrzec nie tylko potencjalne korzyści, ale także potencjalne zagrożenia. Rozbieżność między adresem rejestracji firmy a adresem faktycznej lokalizacji, występowanie dużych długów lub zobowiązań, częsta zmiana zakresu działalności firmy na podstawie wyników moich działań umożliwiają podjęcie racjonalnej decyzji i uniknięcie strat finansowych.

Inne czynności jakie wykonuję dla przedsiębiorcy to:

Weryfikacja pracowników pod kątem oszustw i kradzieży, nieprzestrzegania klauzuli zakazu konkurencji,

obserwacja podczas przebywania na zwolnieniach lekarskich.

Wykrywanie podsłuchów, sprzętu szpiegowskiego w budynkach, samochodach.

Windykacja należności.

Współpraca jest organizowana na zasadzie poufności. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, w zależności od złożoności zadania oraz zasobów, które trzeba będzie pozyskać, aby je rozwiązać. Jestem detektywem, który pomaga wygrywać osobom prywatnym oraz przedstawicielom biznesu!

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń