Życie współczesnego człowieka często wiąże się ze zmianą miejsca zamieszkania. To odpowiednio prowadzi do zerwania ze znajomym otoczeniem. Biorąc pod uwagę ten trend, odpowiedź na pytanie – jak dowiedzieć się, gdzie dana osoba mieszka lub gdzie pracuje może być trudne do ustalenia. Jednak gdy skontaktujesz się ze mną – licencjonowanym detektywem w Lubaniu, uzyskasz potrzebne informacje. Korzystam z profesjonalnego sprzętu, dlatego wszystkie dowody są najwyższej jakości. Współpracuję z osobami prywatnymi oraz prawnymi, prowadzę obserwację i zbieram dowody, przedstawiam raport, zdjęcia, nagrania i filmy. Dowody przeze mnie zgromadzone są akceptowane w sądach, możesz również powołać mnie na świadka.

 

Pomoc detektywa w Lubaniu osobom prywatnym

Zgłaszają się do mnie ludzie prosząc o pomoc w znalezieniu danej osoby, podaniu jej adresu lub miejsca pracy a często także ustalenia źródeł dochodu. Najczęściej jest to niezbędne aby przedstawić jej wezwanie do sądu, dotyczy osób uchylających się od spłaty alimentów, pożyczek itp. Prowadząc usługi detektywistyczne  w Lubaniu poszukuję także spadkobierców określonych w testamencie lub osób z którymi od dawna nie ma kontaktu. Wykonam dla Ciebie także sprawdzenie mieszkania lub samochodu przed zakupem. Mam dużą wiedzę na temat pracy detektywistycznej i posiadam dostęp do oficjalnych źródeł danych, szybko przebiją się przez niezbędne informacje.

Przekazuję zgromadzone dane i udzielam gwarancji na poufność danych (wszelkie informacje uzyskane w trakcie śledztwa nie podlegają ujawnieniu osobom trzecim). Rozpoczynając zadanie, nie daję pustych nadziei. Podczas bezpłatnych konsultacji poinformuję o wszystkich niuansach związanych ze zleceniem i odpowiem, czy uzyskanie pożądanych informacji jest realistyczne.Tylko przyzwoitość i profesjonalizm to główne zasady mojej działalności detektywistycznej.

 

W jakich jeszcze sprawach można zwrócić się do prywatnego detektywa w Lubaniu?

Zdrady małżeńskie.

Kontrola rodzicielska.

Spawy spadkowe.

Stalking.

Mobbing

Oszustwa matrymonialne itd.

 

Pomoc detektywa w Lubaniu osobom prawnym

Dobrze prosperująca firma, piękne biuro, uprzejmy dział sprzedaży, jak pokazuje praktyka, nie zawsze świadczą o wiarygodności firmy. Dlatego przed zawarciem ważnej transakcji z nową firmą na pewno warto przeprowadzić dokładną analizę jej kondycji. Kontrola na wszystkich frontach upewni, że firma nie ma zaległych zobowiązań dłużnych ani nie toczą się sprawy sądowe. Jako detektyw w Lubaniu wykonuję kontrwywiad gospodarczy, przeprowadzam weryfikację kontrahenta, to pozwala zabezpieczyć się przed współpracą z firmami tworzonymi wyłącznie w celu otrzymania zaliczki. Zbieranie informacji o aktywach pomoże również tym, którzy chcą uniknąć zawierania transakcji z potencjalnym bankrutem. Informacje o majątku kontrahenta lub partnera biznesowego gromadzę z zachowaniem poufności.

Inne sprawy realizowane dla przedsiębiorców to:

Wykrywanie kradzieży i oszustw pracowniczych, obserwacja pracowników na L4.

Sprawdzenie przestrzegania przez pracowników klauzuli zakazu konkurencji.

Weryfikacja historii zawodowej kandydatów do pracy.

Instalacja kamer przemysłowych oraz kamer ukrytych.

Wykrywanie podsłuchów oraz sprzętu szpiegowskiego.

Wszystkie dane przedstawione w raporcie są pozyskiwane z oficjalnych źródeł, co nie pozwala wątpić w ich wiarygodność i trafność.

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń