W dobie portali społecznościowych i szyfrowanych komunikatorów znacznie zmieniły się sposoby wyszukiwania informacji o osobie i mieniu. W związku z tym osoby zajmujące się zawodowo takimi poszukiwaniami (prywatni detektywi) również przestali być postrzegani jako melancholicy w eleganckich krawatach i z fajką w ręku. Obecnie głównymi narzędziami wyszukiwania informacji używanymi przez detektywa w Krotoszynie nie są wcale lupy, ale quadkoptery i narzędzia socjotechniczne.

 

Jeśli są podejrzenia, że partner biznesowy gra w brudną grę, zwróć się do detektywa w Krotoszynie

Działając jako licencjonowany detektyw w Krotoszynie zdobyłem duże doświadczenie i umiejętności, które pozwalają mi prowadzić profesjonalną obserwację osób oraz rzetelnie zbierać dowody. Przedsiębiorca kontaktując się ze mną osiąga pewność, że wybieram najlepszą metodę wykrywania nieprawidłowości dla każdej sytuacji i jeśli to konieczne, przeprowadzam niezależne dochodzenie. Przeprowadzę własne śledztwo pod kątem kontrwywiadu gospodarczego, weryfikacji pracowników i kilka dni po złożeniu wniosku przekażę raport, który będzie zawierał aktualne dane z oficjalnych źródeł. Pamiętaj, że uzyskane wyniki uchronią Twój biznes przed problemami podatkowymi, a także pomogą uniknąć strat środków finansowych i czasu.

Skontroluję Twoich pracowników pod kątem kradzieży i ewentualnych oszustw na Twoją niekorzyść. Sprawdzę także, co robią w czasie przebywania na zwolnieniu lekarskim. Dysponuję nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu wykrywam nielegalne podsłuchu oraz je usuwam. Namierzam dyktafony zainstalowane w Twoim samochodzie oraz nadajniki GPS. W Twoim biurze lub pojeździe wykryję ukryte kamery a w telefonie oprogramowanie szpiegowskie. W Twoim imieniu będę negocjował z dłużnikiem termin spłaty długu.

Wszystkie moje usługi detektywistyczne w Krotoszynie przebiegają na zasadach poufności i pomogą wykorzystać otrzymane informacje w Twoim interesie. Zgromadzone dowody w postaci nagrań, filmów i zdjęć możesz wykorzystać jako dowód w sprawie, ponieważ są one dopuszczane przez sąd. Jeżeli jest taka potrzeba zeznaję jako świadek podczas rozprawy sądowej.

  

Pomoc detektywa w Krotoszynie dla osób fizycznych

Jeśli Twoje wyszukiwania osób lub mienia nie przyniosły rezultatów, a pytanie, jak zbierać informacje o osobie, jest nadal aktualne, możesz skorzystać z usług prywatnego detektywa w Krotoszynie. Posiadam umiejętności oraz profesjonalny sprzęt i przygotuję materiały na temat danej osoby, przy zachowaniu pełnej poufności.

Jeśli chcesz sprawdzić wierność współmałżonka i nie utonąć we własnych oskarżeniach i wątpliwościach, chcesz postawić kropkę nad „i” i uratować rodzinę, powierz to mnie. Podaję tylko prawdziwe fakty! Organizacja inwigilacji, kontrola przez telefon lub komputer, monitorowanie ruchu męża/żony, te oraz inne sposoby sprawdzenia pod kątem zdrady wykonuję zawodowo i poufnie. 

Ustalanie danych adresowych, miejsca pracy jest możliwe dzięki współpracy ze mną – detektywem z Krotoszyna. Zdaję sobie sprawę z tego, że, czasami konieczne jest znalezienie miejsca zamieszkania dłużnika przy pożyczkach lub alimentach lub gdy notariusz musi ustalić miejsce pobytu spadkobierców, którzy otrzymali majątek po śmierci spadkodawcy itd. Przeprowadzam obserwację osób i zbieram dowody pozwalające to ustalić. 

Jeżeli interesuję Cię z kim spotykają się Twoje dzieci, czy nie zażywają narkotyków zleć obserwację a ja sprawdzę środowisko w jakim przebywa oraz czy występują jakiekolwiek zagrożenia. Jeżeli jesteś ofiarą stalkingu zgłoś się do mnie, zbiorę dowody potwierdzające winę stalkera co pozwoli sądowi wymierzyć karę. Również w przypadku mobbingu w pracy przeprowadzam obserwację i gromadzę solidne dowody które pozwolą Ci wygrać sprawę w sądzie i uzyskać odszkodowanie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego!

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń