Pracując jako prywatny detektyw w Dzierżoniowie zdobyłem wiele umiejętności zawodowych, które pomagają mi w pracy. Potrafię wykonywać wnikliwe obserwacje i skrupulatnie zbieram dowody w danej sprawie. Korzystam tylko z zaawansowanego technologicznie sprzętu, dlatego przekazuję klientowi wysokiej jakości: zdjęcia, filmy, nagrania audio. Zawsze dochowuje tajemnicy i nie oceniam postępowania swoich klientów. Często mam do czynienia z nietypowymi i zagmatwanymi sytuacjami, w które zaangażowane są uczucia i emocje innych osób. Zgromadzone przeze mnie dowody w danej sprawie są respektowane w sądach. Występuję także jako świadek na rozprawach sądowych.  

 

Sposób pracy detektywa z Dzierżoniowa

Aby pomyślnie wykonać usługi detektywistyczne jako prywatny detektyw z Dzierżoniowa przestrzegam następujących zasad:

Zachowuję w tajemnicy przebieg i wyniki śledztwa

(informacje o kliencie i osobach zaangażowanych w sytuację są poufne, dlatego nie są przekazywane osobom trzecim, organom ścigania czy dziennikarzom).

Zachowuję się taktownie (prywatny detektyw przyczynia się do przywrócenia sprawiedliwości, nie skazując klienta ani sprawców).

Przedstawiam klientowi pełny raport z wykonanej pracy.

Jestem doświadczonym detektywem o wysokim stopniu odpowiedzialności, który świadczy usługi zgodnie z normami obowiązującego prawa.

 

Pracując jako detektyw w Dzierżoniowie dla osób prywatnych wykonuję zadania takie jak:

Poszukiwanie zaginionych osób, a także zaginionej własności. Ustalam adresy zamieszkania, miejsce położenia konkretnych nieruchomości i ruchomości.

Wyjaśniam okoliczności skomplikowanych związków miłosnych (zdrady małżeńskie),prowadzę dochodzenie w trudnych sytuacjach rodzinnych jak:

weryfikacja bliskich w celu uniknięcia popadnięcia w świat przestępczy lub sektę, podział spadku.

Śledzenie osoby i śledzenie telefonu. Pomagam uzyskać więcej informacji o telefonie, który Cię interesuje.

Określam czas trwania aktywności komórki, a także inne niezbędne informacje.

Uzyskuję informacje o kontaktach i rytmie życia dziecka.

Ustalam czas trwania spotkań, a także inne niezbędne informacje.

Ponadto ustalam krąg towarzyski i pozyskuję wiedzę, czy nie ma tam podejrzanych osobowości.

Gromadzę dowody potwierdzające stalking osobisty lub w cyberprzestrzeni. Ustalam tożsamość stalkera oraz dane na temat jego miejsca zamieszkania.

Zbieram dowody na temat mobbingu w pracy,

które służą do dochodzenia przed sądem odszkodowania oraz poniesienia kary przez osoby dopuszczające się takich działań.

 

Jako detektyw w Dzierżoniowie dla osób prawnych:

Rozwiązuję konflikty i problemy związane z biznesem (pozyskiwanie dowodów na konkurencyjną firmę, sprawdzanie partnerów, zapewnienie ochrony prawnej itp.). Przeprowadzam rzetelny kontrwywiad gospodarczy na rzecz klienta biznesowego co skutecznie przeciwdziała kradzieżom i oszustwom w jego firmie. Zajmuje się także ujawnianiem podsłuchów oraz innych form sprzętu szpiegowskiego. Utrudniam pracę windykatorom a także służbom wywiadu gospodarczego.

Sprawdzam kandydatów do pracy w firmie klienta. Zbieram dane adresowe, dowiaduję się, czy osoba ma historię przestępczą, uzyskuję dane z poprzednich miejsc pracy, weryfikujemy autentyczność dostarczonych dokumentów. Weryfikuję działania pracownika przebywającego na zwolnieniu lekarskim, dzięki czemu klient pozyskuje wiedzę o opuszczeniu miejsca pobytu.

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń