W świadomości ludzi prywatny detektyw wygląda jak bohater z książek o tematyce kryminalnej. Tajemniczy wizerunek z kapeluszem i płaszczem, chytre zmrużone spojrzenie, stosowanie w swojej pracy wyłącznie intelektualnych metod śledczych, te składniki pracy detektywa pozostały tylko na kartach książek. W XXI wieku metody pracy detektywistycznej uległy znacznym przeobrażeniom i rozszerzeniu. Pracuję jako prywatny detektyw w Bydgoszczy, świadczę usługi detektywistyczne,  posiadam licencję na prowadzenie działalności, zapewniam dyskrecję oraz lojalność wobec swoich klientów. Zdobywam dla nich rzetelne dowody które są respektowane przez sądy, a jeżeli istnieje taka potrzeba występuję w charakterze świadka.

 

Metody pracy prywatnego detektywa w Bydgoszczy

Nowoczesne metody pracy jakie wykorzystuję w pracy jako detektyw w Bydgoszczy pozwalają nie tylko na ujawnienie motywów zachowania dowolnej osoby i przyczyn przestępstw, ale także na udokumentowanie wyników śledztwa i przekazanie ich klientowi. Do swojej pracy wykorzystują zaawansowany technologicznie sprzęt, który pomaga mi w gromadzeniu wiarygodnych dowodów. Zawsze działam w zgodzie z literą prawa, dlatego zebrane przeze mnie informacje są ważnym źródłem wiedzy i zapewniają sukces w rozstrzygnięciu niemal każdej sprawy.

 

Dochodzenie dla osób prywatnych – detektyw w Bydgoszczy

Zorganizuję i przeprowadzę prywatne śledztwo detektywistyczne w każdej sprawie związanej z rodziną, zaginięciami, itp.

Zlecone zadania rozwiązuję z gwarancją poufności i ściśle w uzgodnionym terminie. Wynik przesyłam klientowi w formie raportu.

Sprawdzam dane adresowe – analizuję osobę według baz danych.

Sprawdzam takie informacje jak długi, udział w sprawach karnych, udział danej osoby w różnego rodzaju przestępstwach.

Wyszukuję własność osoby – poszukuję jej majątku. Dowiem się o nieruchomościach, samochodach.

Dowiem się, gdzie osoba pracuje – dostarczam dowody potwierdzające, że w określonym czasie osoba pracuje w danej firmie.

Poszukuję zaginionych – pomagam w przeprowadzeniu poszukiwań w celu ustalenia lokalizacji osoby.

Zbieram dowody w przypadku mobbingu w miejscu pracy oraz stalkingu z uporczywym nękaniem.

Zbieram dowody zdrady małżeńskiej i partnerskiej.

Moja praca polega na obserwacji osób i zbieraniu dowodów, które przekazuję klientowi w formie filmów, nagrań i zdjęć.

 

Prywatny detektyw w Bydgoszczy dla osób prawnych

Weryfikacja dostawcy, partnera biznesowego – sprawdzam pod kątem wiarygodności. Pozyskuję niezbędne informacje, dostarczam szczegółowy raport wraz z dowodami. Niewiarygodni kontrahenci zostają zidentyfikowani co pozwala uniknąć strat finansowych. Wykonuję rzetelny kontrwywiad gospodarczy. Wykrywam różne rodzaje podsłuchów, usuwam je gwarantując bezpieczeństwo klientowi i jego firmie. Zajmuję się windykacją należności, przeprowadzam audyt aktualnego majątku dłużnika, ustalam źródła jego dochodów.

Sprawdzam pracowników firmy – zapoznaję się z biografią pracownika zatrudnionego w firmie. Weryfikuję pod kątem szpiegostwa przemysłowego, oszustwa, kradzieży mienia firmy itp. Sprawdzam aktywność pracownika przebywającego na zwolnieniu lekarskim. Ustalam, czy kandydat podczas ubiegania się o pracę posługiwał się fałszywymi dokumentami. Na podstawie wyników dochodzenia tworzę raport i wysyłam go do klienta.

 

Zamów usługę detektywa w Bydgoszczy

Zasady mojej pracy opierają się na dostarczeniu maksimum informacji przydatnych klientowi. Gwarantuję pomoc w każdej dziedzinie – czy to biznes, poszukiwanie oszustów czy życie prywatne. Zwracając się o pomoc do detektywa w Bydgoszczy możesz być pewien absolutnej poufności. Ponadto w żadnym wypadku nie wykorzystuję informacji uzyskanych podczas dochodzenia do narażania celów klienta. 

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń