Prywatny detektyw w Brzegu to wysoce wyspecjalizowany specjalista, który jest w stanie przeprowadzić śledztwo i uzyskać niezbędne informacje bez kontaktu z organami ścigania. Mam wiedzę z różnych dziedzin, co umożliwia świadczenie klientom szerokiego wachlarza usług na wysokim poziomie. Pomagam rozwikłać trudne sytuacje, zdobyć ważne informacje i zbadać tajemnicze okoliczności. Posiadam niezbędne umiejętności zawodowe, bystry umysł i duże doświadczenie, aby poradzić sobie nawet w najtrudniejszej sytuacji. Jednocześnie gwarantuję poufność, występuję w sądzie jako świadek a zebrane przeze mnie dowody są uwzględniane przez sądy.

 

Główne kierunki działalności detektywa w Brzegu

Weryfikacja osób prawnych i osób fizycznych.

Poszukiwanie ludzi.

Poszukiwanie dłużników i oszustów.

Pomoc w gromadzeniu informacji w problemach rodzinnych.

Kontrola pracowników.

Sprawdzanie kontrahentów.

Działam jako prywatny detektyw w Brzegu i oprócz uważności, obserwacji, cierpliwości i analitycznego myślenia, potrafię dochować cudzej tajemnicy, mieć wyczucie taktu, nie oceniam tego, co się dzieje i pozostaje niezależną stroną. Posługuję się innowacyjnym sprzętem, dlatego zebrane przeze mnie informacje są wiarygodne, czytelne i bardzo przydatne.

 

Pomoc detektywa w Brzegu przy gromadzeniu dowodów w sprawach rodzinnych

Poznaję krąg społeczny i pomagam odkryć prawdziwe motywy działań dzieci, męża / żony, rodziców i innych krewnych. Posiadam wiedzę z zakresu psychologii i jestem w stanie zebrać kompletne informacje na temat danej osoby, pomagam przybliżyć klientowi rozwiązywanie konfliktów wewnątrzrodzinnych.

Przeprowadzam obserwację i gromadzę dowody na temat zdrad małżeńskich i przedstawiam je w postaci nagrań video, zdjęć. Świadczę usługi w zakresie kontroli rodzicielskiej, poznaję krąg znajomych dziecka, uzyskuję wiedzę na temat ewentualnego zażywania przez niego narkotyków. Zbieram dowody w sprawach o mobbing oraz stalking, przedstawiam klientowi plan działania oraz analizę zgromadzonych dowodów.

Ustalam lokalizację osoby za pomocą adresu IP – unikalnego identyfikatora numerycznego konkretnego urządzenia w Internecie. Udzielam pomocy w identyfikacji i ustaleniu miejsca zamieszkania bliskich a w razie potrzeby pomagam uzyskać informacje o lokalizacji, zawodzie i kręgu społecznym odnalezionych osób. Organizuję poszukiwania spadkobierców wymienionych w testamencie zmarłego.

 

Pomoc detektywa w Brzegu przy gromadzeniu dowodów dla osób prawnych

Wykonuję kontrwywiad gospodarczy, identyfikuję podsłuchy, które następnie usuwam, zajmuję się także windykacją należności. Ponadto:

Zajmuję się wyszukiwaniem nieruchomości firmy. Poszukuję majątku ruchomego i nieruchomego firmy, którą jesteś zainteresowany. Dowiem się, które obiekty są zarejestrowane na osobę prawną i w jakiej ilości.

Zbieramy informacje o stanie finansowym i majątkowym firmy. Otrzymasz aktualne dane o przedsiębiorstwie, aktualne w momencie dochodzenia. Zbieram i analizuję informacje o partnerach biznesowych i konkurentach. Udzielam informacji o praktykach biznesowych i innych potrzebnych Ci danych.

Badam wycieki informacji i ustalam ich źródła. Identyfikuję pracowników, którzy przekazuję informacje o Twojej firmie.

Kontroluję pracowników w czasie korzystanie przez nich z L-4.

Jeśli chcesz uzyskać wiarygodne informacje z oficjalnych źródeł, nie powinieneś działać na własną rękę, rzuci to na Ciebie cień podejrzeń i doprowadzi do ślepego zaułka. Powierz rozwiązywanie spraw osobistych i zawodowych profesjonaliście z branży detektywistycznej. Świadcząc usługi detektywistyczne w Brzegu posiadam wysokie kwalifikacje, ogromne doświadczenie i rzetelne kontakty co jest kluczem do korzystnego rozwiązania każdego problemu!

 

W celu uzyskania informacji dotyczących wyceny Państwa zlecenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Istnieje również możliwość ustalenia osobistego spotkania z detektywem.

 

 

Podczas rozmowy prosimy czuć się swobodnie, gdyż nasi pracownicy związani są klauzulą poufności.
Nasze telefony czynne są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy

Licencjonowany Prywatny Detektyw
Zadzwoń